مجموعه ورنا استون

از مجموعه ورنا سنگ بیشتر بدانید

شکل‌گیری ورنا سنگ

شرکای شرکت کارا سنگ ورنا با بیش از 20 سال سابقه و تجربه بازرگانی در حوزه CIS و تولید و توزیع سنگ در سال 1394 همزمان با شرکت در نمایشگاه ساختمان موزبیل مسکو، تصمیم ورود به بازارهای بین‌المللی را گرفتند.

پس از تحقیقات و ارزیابی با مشاهده  فرصت‌های تجاری و ناشناخته بودن صنعت سنگ ایران در بازارهای خارجی هم زمان با تاسیس شرکت‌های الوند و آریا فعالیت خودمان را در کشور روسیه آغاز نمودیم. در راستای شناخت بیشتر و حضور پررنگ تر در بازار داخل و توسعه ارتباط در این صنعت و تقویت زنجیره تامین و ایجاد مرکز پشتیبانی بازارهای صادراتی و داخلی شرکای شرکت ایران تایل با مشارکت یکی از با سابقه‌ترین شرکت  تجاری در حوزه بین الملل شرکت کارا سنگ ورنا به شماره ثبت 54554202 تاسیس شد.

پروژه‌های انجام شده توسط ورنا سنگ

پروژه‌های ساختمانی
150
ساختمان
پروژه‌های بازسازی
120
واحد مسکونی و اداری
پروژه‌های ویژه
30
طراحی ماندگار

فلسفه وجودی ورنا

ما آمده‌ایم تا با این محصول برآمده از دل طبیعت که طی میلیون‌ها سال شکل گرفته و از با ارزشمندترین دارایی‌های زمین می‌باشد را به گونه‌ای که در شان آن است رفتار کنیم.

از آنجایی که عدم وجود فرهنگ کارگروهی باعث شده هویت سنگ ایران ناشناخته باشد، ما برآنیم که با همفکری و کمک انجمن و سایر دست اندر کاران این صنعت و همچنین خلاقیت طراحان ایرانی  برند سنگ ایران را به جهانیان معرفی نماییم.

فراوانی معادن و دسترسی ارزان قیمت به منابع و نبود تکنولوژی به روز و عدم بکارگیری افراد متخصص در حوزه استخراج و تولید موجب شده که هدر رفت و ضایعات در این فرایند بیشتر از حد معمول باشد و از سوی دیگر تبدیل ضایعات به محصول برای کشورها  که دسترسی به منابع و معادن ندارند به عنوان یک صنعت واحد توجیه اقتصادی بالایی دارد.

یکی دیگر از رسالت‌های ورنا ایجاد و توسعه صنعت تبدیل ضایعات به محصول نهایی نظیر مصنوعات سنگی تزیینی و کاربردی با هدف عرضه در بازار داخلی و خارجی می‌باشد

چشم انداز و اهداف مجموعه ورنا سنگ

در راستاي ايجاد سيستم بازرگاني پايدار ورنا سعی در بر خط کردن این سیستم را دارد.

  • خرید آسان از طریق حوزه دیجیتال 
  • انتخاب آسان از میان هزاران متر مربع سنگ تولید شده
  • قیمت و کیفیت رقباتی 
  • امکان مشاهده مسیر تولید تا تحویل
  • تضمین کیفیت در تحویل 
  • کم کردن هزینه های رفت و آمد 
  • انتخاب مناسب با اجرا و بهبود طرح

 

تامین محصول با کیفیت

تامين محصول با كيفيت با بهاي تمام شده منطقي كه شرط نخست موفقيت در بازار فروش داخلي و خارجي ميباشد، كه اين مقوله بهبود مداوم سيستم بسته بندي متناسب با روش حمل، نظارت مستمر بر كيفيت ، كد گذاري محصول را در بر دارد. با توجه به سیستم فروش آنلاین کیفیت محصولات توسط ورنا تضمین میگردد.

ارتباط موثر با معدن داران

سیستم آنلاین ورنا یا امکان ثبت تخصصی معادن و تولیدات کارخانه های مربوط به سنگ امکان فروش به روز محصولات به صورت مستقیم را فراهم نموده و قیمت های مناسب با کیفیت را به مشتریان اعلام کند